Schody kręcone Bełchatów

Mieszkasz w Bełchatowie i poszukujesz metalowych schodów kręconych? Firma Framet oferuje stworzenie schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się w formie schodów na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Napisz do nas i wybierz idealne rozwiązanie do Twojego budynku! Zapewniamy różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Bełchatowie

Proponowane schody spiralne metalowe

Dowolny wzór

Zobacz jedne z naszych realizacji, które zawierają zarówno schody gładkie oraz ażurowe (różne wzory). Postaw na jeden z proponowanych lub przedstaw nam swój pomysł. Wykonywaliśmy już w kolorze surowa stal, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy schody schody do każdej praktycznie wysokości. Wybierz również ich średnicę, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. W większości przypadków wybierane schody są o średnicy w przedziale 120-180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i poza granicami kraju. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wytycznymi klienta oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i zapewniały bezpieczne użytkowanie.

Zobacz realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Bełchatowa

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Bełchatowie. Wśród naszych realizacji można znaleźć schody z każdego regionu Polski, a także i montaż wykonujemy poza granicami naszego kraju. Wszystkie wytyczne przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem. Interesują Cię schody drewniane? Proponujemy alternatywę – sprawdzające się zarówno jako schody nowoczesne, jak i schody tradycyjne – schody zabiegowe stalowe.

Przeważnie schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od rodzaju zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor otrzymuje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, pochwyty i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. Framet zajmuje się szeroko pojętymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy zaproponować inne dodatki wykonane w tym samym stylu co nasze schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to także bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – gwarancja jakości

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), istnieje również możliwość malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Proponowane przez nas schody świetnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja