Schody kręcone Żory

Mieszkasz w Żorach i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które świetnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i dopasuj idealne rozwiązanie do Twojej inwestycji! Zapewniamy różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Żorach

Nasze schody spiralne metalowe

Dostosuj design

Zobacz nasze realizacje, w których wykonywaliśmy między innymi schody gładkie oraz ażurowe (różne wzory). Wybierz jeden z proponowanych lub zaproponuj własną wizję. Oferujemy schody w kolorze surowej stalil, jak również malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dostosuj wymiar

Dopasujemy schody schody do każdej praktycznie wysokości. Dostosuj również średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie wchodzenia. Najczęściej zamawiane schody mają średnicę między 120 a 180 cm, jednak wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i gwarantowały bezpieczeństwo na co dzień.

Zobacz nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Żor

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Żorach. Przeglądając nasze realizacje można znaleźć schody z każdego regionu Polski, a także i montaż wykonujemy poza granicami naszego kraju. Każde z ustaleń przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem.

W większości przypadków schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od specyfikacji zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby można było wygodnie się po nich poruszać. Framet zajmuje się kompleksowymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy wykonać inne dodatki stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeśli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to także z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • dopasujemy każde zlecenie do wizji klienta wykonując indywidualny projekt,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), istnieje również możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Oferowane przez nas schody bardzo dobrze sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja