Schody kręcone Bydgoszcz

Jesteś z Bydgoszczy i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet oferuje wykonanie schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się w formie schodów na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Skontaktuj się z nami i dopasuj najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Bydgoszczy

Proponowane schody spiralne metalowe

Wybierasz wzór

Zobacz jedne z naszych realizacji, które zawierają między innymi stopnie gładkie i ażurowe (różne wzory). Wybierz jeden z proponowanych lub przedstaw nam swoją wizję. Wykonywaliśmy już w kolorze surowej stalil, jak również malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy nasze schody do dowolnej wysokości. Dostosuj również średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie wchodzenia. Najczęściej zamawiane schody mają średnicę między 120 a 180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i poza granicami kraju. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wytycznymi klienta oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i gwarantowały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Bydgoszczy

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – także w Bydgoszczy. Przeglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego krańca Polski, jak również i montaż wykonujemy poza granicami naszego kraju. Wszystkie wytyczne przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem.

Najczęściej schody zostają zamontowane w ciągu jednego dnia, jednak jest to też zależne od rodzaju zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje wytyczne jak należy odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone przez nas schody są kompletnym produktem, tzn. mają stopnie, podest, pochwyty i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. Framet zajmuje się kompleksowymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować inne rzeczy wykonane w tym samym stylu co zamówione schody, balustrady. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, meble, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to również z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • oferujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (bezbarwny lakier), jest również możliwość malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Sprawdź nasze schody zabiegowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Proponowane przez nas schody idealnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca w budynku. Produkcja schodów, a także montaż schodów, to nasza specjalność!

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja