Schody kręcone Szczecin

Jesteś z Szczecina i chcesz zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które świetnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i dopasuj najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Gwarantujemy różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Szczecinie

Proponowane schody spiralne metalowe

Wybierz design

Sprawdź nasze realizacje, które zawierają zarówno schody gładkie i ażurowe (różne wzory). Postaw na jeden z proponowanych lub zaproponuj swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowej stalil, a także malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Dostosuj wymiar

Dopasujemy schody schody do każdej praktycznie wysokości. Dostosuj również średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. W większości przypadków wybierane schody są o średnicy między 120 a 180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, jak również i poza granicami kraju. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i gwarantowały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Schody z dostawą do Szczecina

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – także w Szczecinie. Oglądając nasze realizacje można znaleźć schody z każdego zakątka Polski, a także i montaż wykonujemy za granicą. Każde z ustaleń przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem.

Przeważnie schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od rodzaju zamówienia. Przed montażem inwestor otrzymuje zalecenia jak należy odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i zostają zamontowane przez nas tak, aby można było wygodnie się po nich poruszać. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować inne dodatki stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeśli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to także bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • dostosujemy każde zlecenie do wymagań inwestora wykonując indywidualny projekt,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), jest również możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą. Bezpłatny pomiar – po ustaleniu szczegółów.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Oferowane przez nas schody bardzo dobrze sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja