Schody kręcone Toruń

Jesteś z Torunia i szukasz metalowych schodów kręconych? Firma Framet oferuje stworzenie schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji! Gwarantujemy różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Toruniu

Oferta na schody spiralne metalowe

Dostosuj design

Sprawdź jedne z naszych realizacji, które zawierają między innymi schody gładkie oraz ażurowe (w różnych wzorach). Zdecyduj się na jeden z proponowanych lub przedstaw nam swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowej stalil, a także malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Dopasuj wymiar

Dopasujemy nasze schody do każdej praktycznie wysokości. Dostosuj również średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. W większości przypadków zamawiane schody są o średnicy między 120 a 180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, jak również i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wytycznymi klienta oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i zapewniały bezpieczeństwo na co dzień.

Sprawdź nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Schody z dostawą do Torunia

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Toruniu. Wśród naszych realizacji można znaleźć schody z każdego krańca Polski, a także i montaż wykonujemy poza granicami naszego kraju. Każde z ustaleń przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem. Schody Toruń to zdecydowanie lepsza propozycja niż schody drewniane, schody samonośne. Nasze produkty znajdują zastosowanie nie tylko w budownictwie mieszkaniowym.

W większości przypadków schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to uzależnione od specyfikacji zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor otrzymuje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone w naszej firmie nas schody są kompletnym produktem, tzn. mają stopnie, podest, pochwyty i zostają zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie wykonać inne dodatki stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to także z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), jest również opcję malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Proponowane przez nas schody idealnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca wewnątrz budynku. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i architektów wnętrz.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja