Schody kręcone Płock

Jesteś z Płocka i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się w formie schodów na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Napisz do nas i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Płocku

Nasze schody spiralne metalowe

Wybierz design

Zobacz jedne z naszych realizacji, które zawierają między innymi schody gładkie oraz ażurowe (w różnych wzorach). Postaw na jeden z proponowanych lub zaproponuj swoją wizję. Wykonywaliśmy już w kolorze surowa stal, jak również malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Dopasuj wymiar

Dopasujemy schody schody do dowolnej wysokości. Dostosuj również ich średnicę, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. Najczęściej zamawiane schody mają średnicę między 120 a 180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, jak również i poza granicami kraju. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i gwarantowały bezpieczeństwo na co dzień.

Zobacz realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Płocka

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – również w Płocku. Przeglądając nasze realizacje można znaleźć schody z każdego regionu Polski, jak również i montaż realizowany poza granicami naszego kraju. Wszystkie ustalenia przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż.

W większości przypadków schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od rodzaju zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor dostaje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i zostają zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy wykonać inne rzeczy wykonane w tym samym stylu co zamówione schody. Jeśli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również chętnie je wykonamy.

Schody okrągłe – gwarancja jakości

  • dostosujemy każde zlecenie do wizji inwestora wykonując indywidualny projekt,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (bezbarwny lakier), dajemy również możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Wykonywane przez nas schody świetnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca w budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja