Schody kręcone Lublin

Jesteś z Lublina i szukasz metalowych schodów kręconych? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Lublinie

Nasze schody spiralne metalowe

Dowolny design

Zobacz jedne z naszych realizacji, w których wykonywaliśmy między innymi stopnie gładkie i ażurowe (w różnych wzorach). Wybierz jeden z dostępnych lub przedstaw nam swoją wizję. Wykonywaliśmy już w kolorze surowa stal, a także malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Dopasuj wymiar

Dopasujemy schody schody do każdej praktycznie wysokości. Wybierz również ich średnicę, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. W większości przypadków wybierane schody są o średnicy między 120 a 180 cm, jednak wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, jak również i poza granicami kraju. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i gwarantowały bezpieczeństwo na co dzień.

Zobacz nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Lublina

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – także w Lublinie. Wśród naszych realizacji można znaleźć schody z każdego regionu Polski, a także i montaż wykonujemy za granicą. Wszystkie wytyczne przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż.

W większości przypadków schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od specyfikacji zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co oferujemy?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, pochwyty i zostają zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy zaproponować inne rzeczy stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeśli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, meble, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to także z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • dopasujemy każde zlecenie do wymagań klienta wykonując indywidualny projekt,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (bezbarwny lakier), istnieje również opcję malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Oferowane przez nas schody idealnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja