Schody kręcone Radom

Jesteś z Radomia i szukasz metalowych schodów kręconych? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się w formie schodów na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Skontaktuj się z nami i dopasuj idealne rozwiązanie do Twojej inwestycji! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Radomiu

Oferta na schody spiralne metalowe

Dowolny design

Sprawdź jedne z naszych realizacji, które zawierają zarówno schody gładkie i ażurowe (w różnych wzorach). Postaw na jeden z proponowanych lub przedstaw nam swoją wizję. Oferujemy schody w kolorze surowa stal, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dowolny wymiar

Dopasujemy schody do każdej praktycznie wysokości. Dostosuj także średnicę schodów krętych, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. W większości przypadków wybierane schody mają średnicę w przedziale 120-180 cm, jednak wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i gwarantowały bezpieczeństwo na co dzień.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Radomia

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – także w Radomiu. Przeglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego regionu Polski, a także i montaż wykonujemy za granicą. Każde z ustaleń przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem. Interesują Cię schody samonośne, schody drewniane? Sprawdź może nowoczesne schody zabiegowe wykonane przez naszą firmę! Schody wykonane są z metalu.

Najczęściej schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to uzależnione od specyfikacji zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje wytyczne jak należy odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co oferujemy?

Tworzone przez nas schody są gotowym produktem, tzn. mają stopnie, podest, balustrady i zostają zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. Framet zajmuje się szeroko pojętymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie wykonać inne dodatki stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, meble, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to także z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • oferujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (bezbarwny lakier), istnieje również możliwość malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Proponowane przez nas schody świetnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca w budynku. Schody Radom – zapewniamy bezpłatny pomiar.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja