Schody kręcone Bytom

Mieszkasz w Bytomiu i szukasz metalowych schodów kręconych? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Bytomiu

Proponowane schody spiralne metalowe

Wybierz design

Sprawdź nasze realizacje, które zawierają między innymi stopnie gładkie oraz ażurowe (w różnych wzorach). Zdecyduj się na jeden z proponowanych lub przedstaw nam swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowa stal, jak również malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy nasze schody do dowolnej wysokości. Wybierz także średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. Najczęściej wybierane schody są o średnicy między 120 a 180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe dobrze wyglądały i zapewniały bezpieczeństwo na co dzień.

Zobacz nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Bytomia

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – także w Bytomiu. Przeglądając nasze realizacje można znaleźć schody z każdego regionu Polski, jak również i montaż wykonujemy za granicą. Wszystkie ustalenia przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż.

W większości przypadków schody zostają zamontowane w ciągu jednego dnia, jednak jest to też zależne od specyfikacji zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje wytyczne jak należy odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone przez nas schody są kompletnym produktem, tzn. mają stopnie, podest, pochwyty i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy wykonać inne rzeczy stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeśli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to także z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), dajemy również opcję malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Oferowane przez nas schody świetnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja