Schody kręcone Gdynia

Jesteś z Gdyni i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się w formie schodów na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Gdyni

Oferowane schody spiralne metalowe

Wybierasz wzór

Zobacz nasze realizacje, w których wykonywaliśmy zarówno stopnie gładkie oraz ażurowe (w różnych wzorach). Zdecyduj się na jeden z dostępnych lub zaproponuj swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowej stalil, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dostosuj wymiar

Dopasujemy schody schody do dowolnej wysokości. Wybierz również ich średnicę, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. W większości przypadków wybierane schody są o średnicy w przedziale 120-180 cm ale wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, jak również i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i gwarantowały bezpieczeństwo na co dzień.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Gdyni

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – także w Gdyni. Oglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego zakątka Polski, jak również i montaż realizowany poza granicami naszego kraju. Wszystkie ustalenia przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż. Interesują Cię schody drewniane? Nasze spiralne schody – schody zabiegowe, są zdecydowanie lepszą alternatywą. Zapewniamy fachowe doradztwo i dopasowanie do najbardziej wymagających klientów – dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

W większości przypadków schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od rodzaju zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować inne rzeczy stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – gwarancja jakości

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • oferujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (bezbarwny lakier), dajemy również opcję malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Oferowane przez nas schody świetnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca w budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja