Schody kręcone Rzeszów

Mieszkasz w Rzeszowie i szukasz metalowych schodów kręconych? Firma Framet oferuje stworzenie schodów spiralnych na wymiar, które świetnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji! Zapewniamy różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Rzeszowie

Nasze schody spiralne metalowe

Dostosuj design

Sprawdź jedne z naszych realizacji, które zawierają zarówno schody gładkie oraz ażurowe (różne wzory). Wybierz jeden z dostępnych lub zaproponuj swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowa stal, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy schody do każdej praktycznie wysokości. Wybierz także ich średnicę, mając n uwadze wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Najczęściej zamawiane schody mają średnicę w przedziale 120-180 cm, jednak wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe dobrze wyglądały i zapewniały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Rzeszowa

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – również w Rzeszowie. Wśród naszych realizacji można znaleźć schody z każdego regionu Polski, jak również i montaż realizowany za granicą. Każde z ustaleń przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem. Interesują Cię schody proste, schody zabiegowe? Sprawdź co posiada w ofercie firma Framet!

Najczęściej schody zostają zamontowane w ciągu jednego dnia, jednak jest to uzależnione od rodzaju zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor dostaje zalecenia jak należy odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone w naszej firmie nas schody są kompletnym produktem, tzn. mają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. Framet zajmuje się kompleksowymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy wykonać inne dodatki stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również chętnie je wykonamy.

Schody okrągłe – gwarancja jakości

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • oferujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (bezbarwny lakier), istnieje również możliwość malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Wykonywane przez nas schody idealnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja