Schody kręcone Kościan

Mieszkasz w Kościanie i szukasz metalowych schodów kręconych? Firma Framet oferuje wykonanie schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Napisz do nas i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Kościanie

Proponowane schody spiralne metalowe

Wybierasz wzór

Sprawdź nasze realizacje, w których wykonywaliśmy między innymi schody gładkie i ażurowe (w różnych wzorach). Wybierz jeden z proponowanych lub przedstaw nam swoją wizję. Oferujemy schody w kolorze surowa stal, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dostosuj wymiar

Dopasujemy nasze schody do każdej praktycznie wysokości. Dostosuj również średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. W większości przypadków zamawiane schody mają średnicę w przedziale 120-180 cm, jednak wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i poza granicami kraju. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i zapewniały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Kościana

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – także w Kościanie. Oglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego zakątka Polski, a także i montaż wykonujemy poza granicami naszego kraju. Każde z ustaleń przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem.

W większości przypadków schody zostają zamontowane w ciągu jednego dnia, jednak jest to uzależnione od specyfikacji zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor otrzymuje wytyczne jak należy odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone w naszej firmie nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie wykonać inne dodatki stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeśli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to także chętnie je wykonamy.

Schody okrągłe – gwarancja jakości

  • dopasujemy każde zlecenie do wymagań klienta wykonując indywidualny projekt,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • proponujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (bezbarwny lakier), jest również możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Wykonywane przez nas schody świetnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca w budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja