Schody kręcone Częstochowa

Mieszkasz w Częstochowie i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się w formie schodów na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Skontaktuj się z nami i wybierz idealne rozwiązanie do Twojego budynku! Zapewniamy różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Częstochowie

Oferta na schody spiralne metalowe

Dostosuj design

Sprawdź jedne z naszych realizacji, które zawierają między innymi schody gładkie i ażurowe (w różnych wzorach). Postaw na jeden z proponowanych lub zaproponuj swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowa stal, jak również malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy schody schody do dowolnej wysokości. Wybierz także średnicę schodów krętych, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. W większości przypadków wybierane schody są o średnicy w przedziale 120-180 cm, jednak wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, jak również i za granicą. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i zapewniały bezpieczne użytkowanie.

Zobacz realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Częstochowy

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Częstochowie. Przeglądając nasze realizacje można znaleźć schody z każdego regionu Polski, a także i montaż wykonujemy za granicą. Wszystkie ustalenia przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż.

W większości przypadków schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od rodzaju zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. mają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. Framet zajmuje się kompleksowymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie wykonać inne dodatki stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeśli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż u klienta,
  • oferujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), jest również opcję malowania proszkowego na dowolny kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Wykonywane przez nas schody bardzo dobrze sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja