Schody kręcone Gdańsk

Jesteś z Gdańska i chcesz zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet oferuje stworzenie schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się w formie schodów na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i dopasuj najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Gwarantujemy różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Gdańsku

Proponowane schody spiralne metalowe

Dostosuj design

Zobacz jedne z naszych realizacji, które zawierają zarówno schody gładkie i ażurowe (różne wzory). Postaw na jeden z dostępnych lub zaproponuj swoją wizję. Wykonywaliśmy już w kolorze surowej stalil, jak również malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy nasze schody do dowolnej wysokości. Wybierz także ich średnicę, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie wchodzenia. W większości przypadków wybierane schody mają średnicę w przedziale 120-180 cm ale wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wytycznymi klienta oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe dobrze wyglądały i gwarantowały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź realizacje

Schody Gdańsk ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Gdańska

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – również w Gdańsku. Wśród naszych realizacji możesz znaleźć schody z każdego zakątka Polski, a także i montaż wykonujemy poza granicami naszego kraju. Wszystkie wytyczne przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż.

Przeważnie schody są zamontowane w ciągu jednego dnia, jednak jest to też zależne od specyfikacji zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje wytyczne jak należy odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone w naszej firmie nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. mają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy zaproponować inne rzeczy stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeśli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • dostosujemy każde zlecenie do wymagań klienta wykonując indywidualny projekt,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (bezbarwny lakier), jest również opcję malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Wykonywane przez nas schody świetnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca w budynku. Posiadamy wielu zadowolonych klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na Państwa pytania. 

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja