Schody kręcone Warszawa

Jesteś z Warszawy i chcesz zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet oferuje wykonanie schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Napisz do nas i dopasuj idealne rozwiązanie do Twojego budynku! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Warszawie

Oferta na schody spiralne metalowe

Wybierz design

Zobacz nasze realizacje, które zawierają zarówno schody gładkie i ażurowe (w różnych wzorach). Postaw na jeden z dostępnych lub przedstaw nam własną wizję. Wykonywaliśmy już w kolorze surowa stal, jak również malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dowolny wymiar

Dopasujemy schody do dowolnej wysokości. Wybierz również ich średnicę, mając n uwadze wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Najczęściej zamawiane schody mają średnicę w przedziale 120-180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i poza granicami kraju. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i zapewniały bezpieczeństwo na co dzień.

Zobacz nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Warszawy

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Warszawie. Oglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego zakątka Polski, a także i montaż wykonujemy za granicą. Każde z ustaleń przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem. Schody zabiegowe ze stali nierdzewnej zajmują niewiele miejsca.

Przeważnie schody są zamontowane w ciągu jednego dnia, jednak jest to uzależnione od rodzaju zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor otrzymuje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie wykonać inne rzeczy stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, meble, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to także bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • dostosujemy każde zlecenie do wizji klienta tworząc indywidualny projekt,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (bezbarwny lakier), jest również opcję malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Oferowane przez nas schody idealnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca w budynku. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych na terenie Warszawy – zaproponujemy schody w atrakcyjnej cenie, dopasowane do oczekiwań klienta.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja