Schody kręcone Zielona Góra

Mieszkasz w Zielonej Górze i chcesz zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet oferuje wykonanie schodów spiralnych na wymiar, które świetnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Napisz do nas i dopasuj idealne rozwiązanie do Twojej inwestycji! Gwarantujemy różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Zielonej Górze

Proponowane schody spiralne metalowe

Wybierasz wzór

Zobacz jedne z naszych realizacji, w których wykonywaliśmy zarówno stopnie gładkie oraz ażurowe (w różnych wzorach). Postaw na jeden z dostępnych lub przedstaw nam swój pomysł. Wykonywaliśmy już w kolorze surowa stal, a także malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Dowolny wymiar

Dopasujemy nasze schody do każdej praktycznie wysokości. Dostosuj także średnicę schodów krętych, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. Najczęściej zamawiane schody są o średnicy w przedziale 120-180 cm ale wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, jak również i poza granicami kraju. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i gwarantowały bezpieczne użytkowanie.

Zobacz nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Zielonej Góry

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – także w Zielonej Górze. Oglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego regionu Polski, a także i montaż realizowany poza granicami naszego kraju. Wszystkie ustalenia przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu transportujemy schody Zielona Góra i zajmujemy się montażem.

Przeważnie schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to uzależnione od specyfikacji zamówienia. Przed montażem inwestor otrzymuje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co oferujemy?

Tworzone przez nas schody są kompletnym produktem, tzn. mają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. Framet zajmuje się szeroko pojętymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować inne dodatki wykonane w tym samym stylu co nasze schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, meble, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • oferujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (bezbarwny lakier), jest również opcję malowania proszkowego na dowolny kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Wykonywane przez nas schody bardzo dobrze sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca wewnątrz budynku. Zielona Góra to Twoje miasto? Napisz do nas!

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja