Schody kręcone Konin

Mieszkasz w Koninie i poszukujesz metalowych schodów kręconych? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się w formie schodów na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Koninie

Proponowane schody spiralne metalowe

Dostosuj wzór

Zobacz jedne z naszych realizacji, które zawierają między innymi stopnie gładkie oraz ażurowe (różne wzory). Wybierz jeden z dostępnych lub przedstaw nam swoją wizję. Wykonywaliśmy już w kolorze surowej stalil, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy nasze schody do każdej praktycznie wysokości. Wybierz również średnicę schodów krętych, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. Najczęściej wybierane schody mają średnicę między 120 a 180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wymaganiami klienta oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i zapewniały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Konina

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – także w Koninie. Wśród naszych realizacji można znaleźć schody z każdego regionu Polski, a także i montaż realizowany poza granicami naszego kraju. Wszystkie wytyczne przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż. Interesują Cię schody drewniane? Sprawdź nasze schody proste metalowe, które są świetną dla nich alternatywą! Zapewniamy profesjonalne doradztwo montaż schodów. Posiadamy szeroką ofertę i konkurencyjne ceny – obsługujemy klientów z całej Polski.

Najczęściej schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to uzależnione od specyfikacji zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor otrzymuje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co oferujemy?

Tworzone przez nas schody są kompletnym produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i zostają zamontowane przez nas tak, aby można było bezpiecznie się po nich poruszać. Framet zajmuje się kompleksowymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy wykonać inne rzeczy wykonane w tym samym stylu co nasze schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • oferujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (bezbarwny lakier), istnieje również możliwość malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Oferowane przez nas schody perfekcyjnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca w budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja