Schody kręcone Tychy

Jesteś z Tychów i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet oferuje wykonanie schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Napisz do nas i dopasuj idealne rozwiązanie do Twojego budynku! Zapewniamy różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Tychach

Proponowane schody spiralne metalowe

Wybierz design

Zobacz nasze realizacje, w których wykonywaliśmy zarówno stopnie gładkie i ażurowe (różne wzory). Wybierz jeden z proponowanych lub zaproponuj swój pomysł. Wykonywaliśmy już w kolorze surowa stal, jak również malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy schody do dowolnej wysokości. Wybierz także ich średnicę, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. W większości przypadków zamawiane schody są o średnicy między 120 a 180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, jak również i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wytycznymi klienta oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe dobrze wyglądały i gwarantowały bezpieczne użytkowanie.

Zobacz nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Tychów

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – także w Tychach. Wśród naszych realizacji możesz znaleźć schody z każdego krańca Polski, a także i montaż realizowany za granicą. Każde z ustaleń przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem.

Przeważnie schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to uzależnione od rodzaju zamówienia. Przed montażem inwestor otrzymuje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone przez nas schody są gotowym produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i zostają zamontowane przez nas tak, aby można było wygodnie się po nich poruszać. Framet zajmuje się szeroko pojętymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy zaproponować inne rzeczy stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, dodatki, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to również chętnie je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • oferujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (bezbarwny lakier), dajemy również opcję malowania proszkowego na dowolny kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Wykonywane przez nas schody świetnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca w budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja