Schody kręcone Łódź

Mieszkasz w Łodzi i poszukujesz metalowych schodów kręconych? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Łodzi

Oferowane schody spiralne metalowe

Wybierasz design

Zobacz nasze realizacje, które zawierają między innymi stopnie gładkie oraz ażurowe (w różnych wzorach). Postaw na jeden z proponowanych lub przedstaw nam swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowej stalil, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Wybierasz wymiar

Dopasujemy nasze schody do dowolnej wysokości. Dostosuj także ich średnicę, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. Najczęściej wybierane schody mają średnicę między 120 a 180 cm, jednak wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, jak również i poza granicami kraju. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i gwarantowały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Łodzi

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – również w Łodzi. Oglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego krańca Polski, jak również i montaż realizowany za granicą. Wszystkie wytyczne przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż.

Przeważnie schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od rodzaju zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor dostaje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co oferujemy?

Tworzone przez nas schody są gotowym produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i zostają zamontowane przez nas tak, aby można było wygodnie się po nich poruszać. Framet zajmuje się kompleksowymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować inne dodatki stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeśli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, meble, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to także chętnie je wykonamy.

Schody okrągłe – gwarancja jakości

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż u klienta,
  • oferujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (bezbarwny lakier), dajemy również możliwość malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Wykonywane przez nas schody idealnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja