Schody kręcone Katowice

Mieszkasz w Katowicach i poszukujesz metalowych schodów kręconych? Firma Framet oferuje stworzenie schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Napisz do nas i dopasuj najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji! Gwarantujemy różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Katowicach

Nasze schody spiralne metalowe

Dowolny design

Zobacz nasze realizacje, w których wykonywaliśmy zarówno schody gładkie i ażurowe (różne wzory). Zdecyduj się na jeden z dostępnych lub przedstaw nam swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowa stal, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dostosuj wymiar

Dopasujemy schody do każdej praktycznie wysokości. Dostosuj również średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. W większości przypadków wybierane schody są o średnicy w przedziale 120-180 cm, jednak wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wymaganiami klienta oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i zapewniały bezpieczeństwo na co dzień.

Sprawdź nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Katowic

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Katowicach. Przeglądając nasze realizacje można znaleźć schody z każdego krańca Polski, a także i montaż wykonujemy za granicą. Wszystkie wytyczne przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem.

Najczęściej schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od specyfikacji zamówienia. Przed montażem inwestor otrzymuje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone w naszej firmie nas schody są kompletnym produktem, tzn. mają stopnie, podest, pochwyty i zostają zamontowane przez nas tak, aby można było bezpiecznie się po nich poruszać. Framet zajmuje się kompleksowymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować inne rzeczy stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, meble, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to również bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • oferujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), jest również opcję malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Oferowane przez nas schody bardzo dobrze sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja