Schody kręcone Zamość

Mieszkasz w Zamościu i chcesz zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet oferuje wykonanie schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Skontaktuj się z nami i wybierz idealne rozwiązanie do Twojego budynku! Zapewniamy różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Zamościu

Oferta na schody spiralne metalowe

Dowolny wzór

Sprawdź nasze realizacje, które zawierają między innymi schody gładkie i ażurowe (w różnych wzorach). Postaw na jeden z dostępnych lub zaproponuj własną wizję. Oferujemy schody w kolorze surowej stalil, jak również malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dopasuj wymiar

Dopasujemy nasze schody do każdej praktycznie wysokości. Wybierz również średnicę schodów krętych, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Najczęściej zamawiane schody są o średnicy w przedziale 120-180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, a także i poza granicami kraju. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i zapewniały bezpieczeństwo na co dzień.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Schody z dostawą do Zamościa

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Zamościu. Wśród naszych realizacji możesz znaleźć schody z każdego regionu Polski, jak również i montaż wykonujemy za granicą. Wszystkie wytyczne przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż. Interesują Cię schody drewniane? Dobrym rozwiązaniem są nasze schody – gwarantujemy estetyczne wykonanie!

Przeważnie schody zostają zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od specyfikacji zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor dostaje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone w naszej firmie nas schody są kompletnym produktem, tzn. mają stopnie, podest, pochwyty i zostają zamontowane przez nas tak, aby można było bezpiecznie się po nich poruszać. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować inne rzeczy stworzone w tym samym stylu co zamówione schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, dodatki, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to także z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • dopasujemy każde zlecenie do wizji inwestora tworząc indywidualny projekt,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), jest również opcję malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Oferowane przez nas schody idealnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja