Schody kręcone Kielce

Mieszkasz w Kielcach i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet oferuje wykonanie schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji! Zapewniamy różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Kielcach

Oferowane schody spiralne metalowe

Dowolny design

Zobacz nasze realizacje, w których wykonywaliśmy zarówno schody gładkie oraz ażurowe (różne wzory). Postaw na jeden z proponowanych lub zaproponuj swój pomysł. Wykonywaliśmy już w kolorze surowa stal, jak również malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dostosuj wymiar

Dopasujemy nasze schody do każdej praktycznie wysokości. Dostosuj także średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie wchodzenia. Najczęściej wybierane schody mają średnicę w przedziale 120-180 cm, jednak wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, tak by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i zapewniały bezpieczeństwo na co dzień.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Kielc

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – także w Kielcach. Wśród naszych realizacji możesz znaleźć schody z każdego zakątka Polski, a także i montaż wykonujemy poza granicami naszego kraju. Wszystkie wytyczne przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż. Nasz schody zewnętrzne sprawdzą się zdecydowanie lepiej niż schody drewniane. Dostarczamy nasz produkt w atrakcyjnych cenach, na terenie całego kraju.

Najczęściej schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to też zależne od specyfikacji zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor otrzymuje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co oferujemy?

Tworzone w naszej firmie nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. mają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby można było bezpiecznie się po nich poruszać. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie wykonać inne dodatki stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, meble, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to również chętnie je wykonamy.

Schody okrągłe – gwarancja jakości

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż wliczamy w cenę,
  • oferujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), istnieje również opcję malowania proszkowego na dowolny kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Oferowane przez nas schody idealnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca w budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja