Schody kręcone Kraków

Mieszkasz w Krakowie i szukasz metalowych schodów kręconych? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych, czy balkon. Skontaktuj się z nami i dopasuj idealne rozwiązanie do Twojego budynku! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, profesjonalny montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Krakowie

Proponowane schody spiralne metalowe

Dowolny wzór

Zobacz nasze realizacje, w których wykonywaliśmy zarówno stopnie gładkie i ażurowe (w różnych wzorach). Wybierz jeden z dostępnych lub zaproponuj swoją wizję. Oferujemy schody w kolorze surowej stalil, a także malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety ral.

Dowolny wymiar

Dopasujemy schody do dowolnej wysokości. Dostosuj również średnicę schodów krętych, mając n uwadzę wygodę i bezpieczeństwo wchodzenia. W większości przypadków wybierane schody mają średnicę między 120 a 180 cm, jednak wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Gwarantujemy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wymaganiami klienta oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe prezentowały się dobrze i gwarantowały bezpieczeństwo na co dzień.

Zobacz nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Krakowa

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Krakowie. Wśród naszych realizacji możesz znaleźć schody z każdego zakątka Polski, jak również i montaż wykonujemy za granicą. Każde z ustaleń przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż.

Najczęściej schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to uzależnione od rodzaju zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor otrzymuje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone przez nas schody są kompletnym produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i zostają zamontowane przez nas tak, aby można było bezpiecznie się po nich poruszać. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy wykonać inne dodatki wykonane w tym samym stylu co nasze schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, przęsła, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to także chętnie je wykonamy.

Schody okrągłe – specyfikacja

  • dostosujemy każde zlecenie do wizji inwestora tworząc indywidualny projekt,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż u klienta,
  • oferujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (pomalowane bezbarwnym lakierem), jest również możliwość malowania proszkowego na wybrany kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Proponowane przez nas schody świetnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca w budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja