Schody kręcone Poznań

Mieszkasz w Poznaniu i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które idealnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Napisz do nas i wybierz najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Poznaniu

Proponowane schody spiralne metalowe

Wybierz wzór

Sprawdź jedne z naszych realizacji, w których wykonywaliśmy zarówno stopnie gładkie oraz ażurowe (różne wzory). Wybierz jeden z proponowanych lub zaproponuj swój pomysł. Oferujemy schody w kolorze surowej stalil, jak również malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Dowolny wymiar

Dopasujemy nasze schody do każdej praktycznie wysokości. Wybierz także ich średnicę, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. Najczęściej wybierane schody są o średnicy w przedziale 120-180 cm ale wykonywaliśmy również mniejsze/większe.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, a także i za granicą. Zajmujemy się montażem od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i gwarantowały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Dostarczymy nasze schody do Poznania

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Poznaniu. Wśród naszych realizacji można znaleźć schody z każdego regionu Polski, jak również i montaż wykonujemy za granicą. Wszystkie wytyczne przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu organizujemy transport schodów oraz profesjonalny ich montaż. Nie interesują Cię schody drewniane? Postaw na nasz produkt w atrakcyjnych cenach! Ten będzie najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla niewielkich pomieszczeń.

Przeważnie schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to uzależnione od specyfikacji zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor otrzymuje wytyczne jak należy odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co więcej możemy zaoferować?

Tworzone przez nas schody są kompletnym produktem, tzn. mają stopnie, podest, pochwyty i zostają zamontowane przez nas tak, aby można było bezpiecznie się po nich poruszać. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować inne dodatki stworzone w tym samym stylu co nasze schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, meble, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również z przyjemnością je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • dopasujemy każde zlecenie do wymagań inwestora tworząc indywidualny projekt,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej o grubości 5mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (bezbarwny lakier), istnieje również opcję malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Proponowane przez nas schody bardzo dobrze sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja