Schody kręcone Wrocław

Mieszkasz w Wrocławiu i masz zamiar zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które perfekcyjnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Skontaktuj się z nami i dopasuj najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku! Zapewniamy różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do każdego klienta.

schody spiralne w Wrocławiu

Oferowane schody spiralne metalowe

Dostosuj wzór

Sprawdź jedne z naszych realizacji, w których wykonywaliśmy zarówno schody gładkie oraz ażurowe (w różnych wzorach). Wybierz jeden z dostępnych lub zaproponuj swoją wizję. Oferujemy schody w kolorze surowa stal, jak również malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Dostosuj wymiar

Dopasujemy nasze schody do dowolnej wysokości. Wybierz także średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. W większości przypadków zamawiane schody są o średnicy w przedziale 120-180 cm ale wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w każdym miejscu w Polsce, jak również i za granicą. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wymaganiami inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe dobrze się prezentowały i gwarantowały bezpieczeństwo na co dzień.

Sprawdź nasze realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Wrocławia

Mimo, iż jesteśmy firmą ze Śląska, to oferujemy montaż schodów okrągłych w całej Polsce – także w Wrocławiu. Przeglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego krańca Polski, a także i montaż realizowany za granicą. Każde z ustaleń przyjmujemy przez telefon oraz mailowo, a po wykonanym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem.

Przeważnie schody zostają zamontowane w ciągu jednego dnia, jednak jest to też zależne od rodzaju zamówienia. Przed montażem inwestor dostaje wytyczne jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co oferujemy?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. mają stopnie, podest, balustrady i będą zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. Framet zajmuje się szeroko pojętymi usługami kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy wykonać inne rzeczy wykonane w tym samym stylu co zamówione schody. Jeżeli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, dodatki, czy też inne wyroby kowalstwa artystycznego, to również bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – zakup na lata

  • dostosujemy każde zlecenie do wizji klienta wykonując indywidualny projekt,
  • materiał wykonania: stal, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów w efekcie surowej stali (bezbarwny lakier), jest również opcję malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą. Do Państwa dyspozycji jest bezpłatny pomiar – po ustaleniu szczegółów zlecenia.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do przesłania prośby o darmową wycenę. Oferowane przez nas schody perfekcyjnie sprawdzą się jako schody wewnętrzne, które oszczędzą sporą ilość miejsca w budynku, nie tylko w domach prywatnych. Cena za transport zależna od miejsca ich montażu.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja