Schody kręcone Rumia

Mieszkasz w Rumi i chcesz zamówić metalowe schody kręcone? Firma Framet chętnie podejmie się wykonania schodów spiralnych na wymiar, które świetnie sprawdzą się jako schody na piętro, poddasze, strych oraz balkon. Skontaktuj się z nami i dopasuj idealne rozwiązanie do Twojej inwestycji! Posiadamy w ofercie różne wzory schodów, fachowy montaż i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

schody spiralne w Rumi

Oferowane schody spiralne metalowe

Wybierasz wzór

Zobacz jedne z naszych realizacji, które zawierają zarówno stopnie gładkie i ażurowe (w różnych wzorach). Postaw na jeden z proponowanych lub zaproponuj swoją wizję. Oferujemy schody w kolorze surowa stal, a także malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety ral.

Dopasuj wymiar

Dopasujemy schody schody do dowolnej wysokości. Wybierz również średnicę schodów krętych, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. W większości przypadków wybierane schody mają średnicę w przedziale 120-180 cm, jednak wykonywaliśmy również inne średnice.

Montaż

Zapewniamy montaż u klienta w dowolnym miejscu w Polsce, a także i poza granicami kraju. Wykonujemy montaż od A do Z zgodnie z wytycznymi inwestora oraz z zgodnie z zakresem sztuki budowlanej, po to by nasze schody kręcone metalowe dobrze wyglądały i zapewniały bezpieczne użytkowanie.

Sprawdź realizacje

Schody kręcone ażurowe – średnica 120 cm

schody kręcone

Schody spiralne surowa stal – średnica 120 cm

schody kręcone surowa stal

Schody kręcone ażurowe – średnica 160 cm

schody kręcone stalowe

Transport naszych schodów do Rumi

Mimo, iż jesteśmy firmą z Pszczyny, to montujemy schody okrągłe w całej Polsce – również w Rumi. Przeglądając nasze realizacje możesz znaleźć schody z każdego zakątka Polski, a także i montaż realizowany za granicą. Każde z ustaleń przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, a po zakończonym zleceniu transportujemy schody i zajmujemy się montażem. Interesują Cię schody drewniane Rumia? Sprawdź nasze schody zabiegowe – dużą popularnością cieszą się stalowe, także w budownictwie mieszkaniowym.

Przeważnie schody są zamontowane w jeden dzień, jednak jest to uzależnione od specyfikacji zamówienia. Przed wykonaniem montażu inwestor dostaje zalecenia jak powinno się odpowiednio przygotować miejsce, tak aby jak najsprawniej i bezpiecznie wykonać montaż.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Tworzone przez nas schody są kompletnym|gotowym} produktem, tzn. posiadają stopnie, podest, balustrady i zostają zamontowane przez nas tak, aby zapewniały bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi kowalstwa artystycznego – dlatego też możemy wykonać inne dodatki wykonane w tym samym stylu co nasze schody. Jeśli interesują Cię balustrady, ogrodzenia, meble, czy też innego rodzaju wyroby kowalstwa artystycznego, to również bez problemu je wykonamy.

Schody okrągłe – gwarancja jakości

  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie,
  • schody spiralne są wykonane ze stali, stopnie zrobione są z blachy stalowej grubej na 5 mm,
  • montaż u klienta,
  • proponujemy wykonanie schodów z efektem surowej stali (bezbarwny lakier), jest również opcję malowania proszkowego na każdy kolor z palety ral,
  • transport + montaż w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Oferowane przez nas schody perfekcyjnie sprawdzają się jako schody wewnętrzne, które zapewnią zaoszczędzenie ilości miejsca wewnątrz budynku.

ogrodzenia i bramy
Producent schodów kręconych metalowych

Tworzymy kręcone schody stalowe o dowolnym wymiarze, na wybrany wzór. Oferujemy montaż na terenie całej Polski i za granicą.

Kontakt

mail: kontaktframet@gmail.com

telefon: 695 706 792

Ostatnia aktualizacja